Vienkartinės priemonės

Daugiau nei du dešimtmečius tiekiame sprendimus laboratorijoms 

 

Mes galime pasiūlyti įvairias vienkartines laboratorines priemones naujomas kasdien. Platus tiekėjų ratas garantuoja, kad galime pasiūlyti viską nuo pirštinių iki vienkartinių butelių, antgalių, pipečių ar mėgintuvėlių. Vienkarinės priemonės gali būti sterilios ir nesterilios, skirtos dirbti su skirtingomis medžiagoms, tinkamos laikyti skirtingus mėginius, atsparios cheminiams junginiams ir t.t.

Dažniausiai siūlome:

  • Indus (kiuvetes, mėgntuvėlius, indelius, buteliukus ir kt.
  • Įvairius įrankius (skalperius, menteles, švirštus, pipetes, piltuvus ir kt.)
  • Priemones (antgalius, kamštelius, adatas, stiklelius, maišus ir kt.) 
  • Apsaugines priemones (pirštines, chalatus, respiratorius, kepuraites ir kt.)
  • Ir t.t.

Greiner Bio-One

Visi laboratoriniai priedai, įrankiai, mėgintuvėliai, indeliai skirti diagnostikai ir tyrimams, mėginių surinkimui bei laikymui.

Brand GmbH +CO KG

BRAND - tai aukščiausios kokybės skysčių dozavimo įrangos Dispensette® ir Transferpette® gamintojas. Šios kompanijos vardas siejamas su BLAUBRAND® stikliniais matavimo indais ir PLASTIBRAND® vienkartiniais bei daugkartinio naudojimo laboratoriniais reikmenimis iš plastiko. BRAND kuria laboratorinius reikmenis, atitinkančuis jūsų poreikius ir užtikrinančius darbo komfortą.

Interscience

Visi technologiniai sprendimai greitai ir saugiai mikrobiologinei analizei maiste, agrokultūrose, farmacijoje, kosmetikoje, medicinoje, klinikiniuose, aplinkos ir cheminiuose tyrimuose. Interscience kuria, gamina ir platina visas būtinas priemones ir įrangą.

SciLabware

Gamina įvairius adapterius, butelius, kondenserius, jungtis, konteinerius, desikatorius, ekstraktorius, menzūras, priemones, piltuvėlius, lentynėles, priemones chromatorgrafijai bei filtravimui, bandinių paruošimui bei laikymui.

Frisenette ApS

Frisenette siūlo filtrus, filtravimo priemones, įrangą bei eksplotacines medžiagas laboratorijai.

Burkle

Burkle kuria, gamina ir parduoda priemones ir indus agresiviems skysčiams. Taip pat, gali pasiūlyti įvairias plastikines priemones ir indus.

CHMLAB GROUP

CHMLAB Group specilizuojasi medžiagų atskyrime, filtravime ir gryninime. Jų produkcija kuriama specialiai mokslinei bendruomenei, kuriant kokybiškus produktus už prieinamą kainą. Jų klientai - nuo gamybininkų (biomokslinkų, farmacininkų, medicinos, maisto) iki universitetų darbuotojų, mokslo darbuotojų ir nedidelių laboratorijų.

Pall Life Science

Įvairi laboratorinė įranga, priedai ir sprendimai filtravimui, atskyrimui bei gryninimui.

Susisiekite su mumis:

Ramunė Domkienė
Projektų vadovė
Tel: +370 5 2729300
Email: ramune.domkiene@bioeksma.lt

Arba užpildykite užklausos formą.