Mikrobiologijai

Daugiau nei du dešimtmečius tiekiame sprendimus laboratorijoms 

 

Mikroorganizmai natūraliai gali būti randami aplinkoje, atsirasti maiste arba būti pridedami gaminimo procese. Maisto industrijoje aptinkamos trys skirtingos rūšys mikroorganizmų: industrijoje naudojamos raugo kultūros, maistą gadinantys mikroorganizmai ir patogenai. Jei paskutiniųjų dviejų mikrooganizmų leidžiami kiekiai yra viršijami - tai gali sukelti rimtas pasėkmes galutiniam vartotojui. Todėl mikrobiologiniai tyrimai yra labai svarbūs šiandieniniame mūsų gyvenime.

Dažniausiai naudojami du skirtingi mikrobiologiniai tyrimo metodai: 

  • Toksiškos bakterijų liekanos maisto ir kituose bandiniuose
  • Švarumo ir higienos kontrolei aplinkoje, gamybinėse patalpose ir kt.

UAB "Bioeksma" gali pasiūlyti visus produktus reikalingus mikrobiologinių organizmų tyrimams. Turime ilgametę patirtį pardavinėjant įvairias mitybines terpes, skirtas farmacijos, kosmetikos, maisto ir gėrimų pramonėms.

UAB "Bioeksma" siūlo:

  • Mikrobiologines terpes
  • Terpes paruoštas naudojimui - skystas ir kietas (agarus) 
  • Dehidratuotas granuliuotas terpes
  • Terpių sudedamąsias dalis, papildus
  • Identifikavimo reagentus, diskelius, juosteles
  • Įvairius rinkinius, naudojamus tyrimams
  • ir kt.

 

 

 

VWR Chemicals

Platus aukštos kokybės laboratorinių ir pramoninių cheminių medžiagų ir reagentų pasirinkimas, pasižyminčių aukšta kokybe už prieinamą kainą. Produkcija siūloma nuo techninių reagentų iki aukšto grynumo cheminių medžiagų analizei. VWR Chemicals cheminių medžiagų ir reagentų pagrindinės gamybos vietos Europoje - Haasrode, Belgijoje ir Biare, Prancūzijoje.

Interscience

Visi technologiniai sprendimai greitai ir saugiai mikrobiologinei analizei maiste, agrokultūrose, farmacijoje, kosmetikoje, medicinoje, klinikiniuose, aplinkos ir cheminiuose tyrimuose. Interscience kuria, gamina ir platina visas būtinas priemones ir įrangą.

R-Biopharm AG

„R-Biopharm AG” gamina imunologinius, fermentinius ir mikrobiologinius testus įvairių medžiagų likučiams, sudėtinėms dalims ir mikrobiologinam užterštumui maisto produktuose ir pašaruose įvertinti. Mikrobiologinių produktų linijoje ypač akcentuojamas higienos monitoringo aspektas. Su šio gamintojo testais greitai ir patikimai nustatomi mikotoksinai, hormonai, antibiotikai, genetiškai modifikuoti organizmai, rizikos medžiagos, alergenai, patogenai.

Merck KGaA

„Merck Chemicals” ir „EMD Biosciences” - tai „Merck Group” kompanijai priklausančios įmonės, gaminančios moksliniams tiriamiesiems tikslams skirtus produktus. Ši grupė be cheminių reagentų, naudojamų molekulinei biologijai ir biochemijai, gamybos ir distribucijos, užsiima ir naujų produktų kūrimu. EMD Biosciences ir Merck Chemicals produktų vartotojai - tai didžiausios pasaulyje farmacinės ir biotechnologinės bendrovės, universitetai ir mokslo institutai, ligoninės ir valstybinės laboratorijos.

VWR International

Tarptautinis laboratorinės įrangos ir priemonių gamintojas ir platintojas.

Susisiekite su mumis:

Ramunė Domkienė
Projektų vadovė
Tel: +370 5 2729300
Email: ramune.domkiene@bioeksma.lt

Arba užpildykite užklausos formą.