Mikroskopija

Daugiau nei du dešimtmečius tiekiame sprendimus laboratorijoms 

 

Atstovaujame kompaniją RAL ir tiekiame jų gaminamus produktus skirtus išskirtinai mikroskopijai.

Kaip vienas iš pasaulyje pirmaujančių mikroskopijos produktų tiekėjų, RAL siūlo įvairų kokybiškų produktų asortimentą bakteriologijai, citologijai, hematologijai ir histologijai. Ši plati pasiūla apima visus Jūsų laboratorijos poreikius: nuo puikių dažymo tirpalų ir naudojimui paruoštų dažymo rinkinių, iki sausų  dažų, fiksažų, parafinų ir tirpiklių skirtų mėginių dažymo procesui.

 

Kiekvienas mikroskopijai skirtas produktas yra registruotas kaip „medicinos priemonė in vitro diagnostikai“ (IVD) ir pagal galiojančius tarptautinius standartus, tokius kaip ISO 9001 ir ISO 13485, sertifikuotas CE produktas. Be to, siekiant užtikrinti saugų naudojimą ir atliekų šalinimą RAL tirpalai atitinka visus aplinkosaugos reikalavimus. Dėka sudėtingų mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros (angl. Research and development, R&D) bei griežtos kokybės kontrolės gamybos metu, gaminami mikroskopijos produktai ir dažai atitinka aukščiausius patikimumo ir atkuriamumo standartus. Ir jei jums reikalinga pagalba atliekant dažymo procedūras, siūlome ekspertų technines rekomendacijas visame pasaulyje. Su RAL mikroskopijos sprendimais, Jūs galite tikėtis ne mažiau kaip tik puikių rezultatų.

 
 
 

Susisiekite su mumis:

Ieva Ingeleikė
vadybininkė
Tel: +37052729724
Email: medicina(eta)bioeksma.lt

 

Arba užpildykite užklausos formą žemiau:

RAL

RAL prekės ženklas buvo sukurtas 1916, kaip dviejų Louis Pasteur mokinių ir žymių pramonininkų bendra įmonė. RAL tai pirmosios šių įkūrėjų vardų raidės, išdėstytos įdomia tvarka: Pramonės atstovas (KULHMAN: Mr Agulhon) tarp mokslininkų (PASTEUR: Profesoriai Roux ir Legroux). Dėka šios pionierių dvasios, kurį įkvepia RAL komandą, RAL yra lyderis Prancūzijoje ir kokybės etalonas daugelyje šalių visame pasaulyje